runoilija

mä voin vittuilla kenelle vaan!
2262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei taida sinun tieto, taito ja henkilökohtaiset ominaisuudet riittää moiseen. Vittuilu on taidetta, johon runoilijan herkkä sielu ei taivu.

Vuosia merellä viettänyt mieli ja skönärin känsiintyneet aivot on omaksuneet vittuilun jalon taidon. Se kun on pakko oppia, että kestää normaalin kahvipöytä keskustelun laivalla.

Äänestä
  • siis tässä varmaan tarkoitettiin että vittuilla voidaan kenen tahansa nimimerkillä tällä foorumilla. Mikä tietysti on lapsellista..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka sä halut et mä oon kirjoitti:

mä voin vittuilla kenelle vaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu