BMW vs MB

http://www.youtube.com/watch?v=u_rSjDt5MMk

Taitaa nykypäivana pokaalit olla 43kpl
4691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on tuo palkittujen moottoreiden lista kuin Vuoden auto -lista. Muutama listan moottori on minullakin ollut ja juuri ne ovat niitä huonoimpia koneita olleet.

Äänestä
  • kestävyys on todellinen naurun aihe yleisesti.

    Äänestä

  • heikko kirjoitti:

    kestävyys on todellinen naurun aihe yleisesti.

    Omalla 530 d:llä tuli vasta 300 000 täyteen ilman murheita. Vielä on aikaista sanoa koneen kestävyydestä mitään...mutta aikahan varmaan näyttää kuinka naurunalaiseksi tämäkin yksilö vielä joutuu :D

    Äänestä

  • heikko kirjoitti:

    kestävyys on todellinen naurun aihe yleisesti.

    Senkö takia muunmuassa takseissa on alkanut näkyä enemmän ja enemmän juri noita 530d-malleja?

    Senkö takia bmw:n 5-sarja oli luokkansa myydyin auto Suomessa viime vuonna?

    Varmaankin näin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teknik teknik kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=u_rSjDt5MMk

Taitaa nykypäivana pokaalit olla 43kpl

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu