Hei sinä näkijä!
Kovat ajat on nyt kohdilla. Työpaikka on muutosten kourissa menossa mahdollisesti alta ja samalla valitettavasti rakas koti.
Voisitko siis katsoa miltä tämän vuoden työkuvioni näyttävät kokonaisuudessaan? Menetänkö nykyisen vai löytäisinkö uuden tai olisiko uudelleen järjestelyillä mahdollisuutta jatkaa vanhassa?
Olematon rakkauselämä myös kiinnostaisi. Pitkä sinkkukausi takana. Mukavaahan tämä on näinkin mutta kyllä sitä jo aika ajoin jotain pysyvää elämäänsä tahtoisi. Näkyykö siis rakkauden saralla mitään tälle vuodelle?
Kiitos jos jaksaisit väsyneen ja murheellisen mieltä piristää.
Menetänkö työni?
Työtönkö?
0
60
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996003
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804772Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv963025Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p262810Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262095Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191506Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351057Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851028Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125960- 48764