Haluaisin löytää Oulusta itelleni uskovaisen (vl) kaverin, jonka kanssa vois olla ihan oma ittesä.
Mulla on monta hyvää poikakaveria, ja tyttökavereita melekeen vielä enemmän, mutta kenellekään heistä en oo osannu kertoa, että oon bi.
Oon seurustellu tytön kanssa, ja sitä rataa,
mutta haluaisin joskus jonku seurassa tuua vähän ilmi sitäki että rakastan miehisyyttä myös.
Parransänkeä ja vahvoja käsiä.
En eti seksiseuraa,
vaan miehistä kaveria, jonka kans vois heittää härskiä ja hyvää läppää.:)
Oulusta kaveria
9
999
Vastaukset
- Etsivä löytää
Miten saisin sinuun yhteyden?
En hae "panopuuta" vaan todellista ystävää.- poikaAlle25
tavataanko rotuaarilla?
- vl- boy
voitko kirjoitella mulle
- Kyselin jo aikaisemmin
Tämä pääsiäinen ahdistaa. Olisi mukava keskustella näistä asioista jonkun samanhenkisen kanssa, siis bi uskovainen.
- ...
samaa maata mikset heitä mesees tänne vaikka ni vois jutella ? =)
- tavallista tyyppiä
Ite oon 89 luvun tuotoksia ja en oo enää vl, mutta liikun oikeastaan ainoastaan vl-kavereiden kanssa. [email protected], tuon voi lisätä muutki niin vois saada jonku kaveriporukan kerättyä.
- kundee
kävin itse asiassa tässä yhdessä ev lutin raamiksessa jossa oli ihmisiä about 20-30 v.. oli mukavaa porukkaa kyllä, mutta vielä ois tarkempi tutustuminen eessä.. ei siis vl piirejä, mutta uskiksia kuitenkin..
- M
Ootko Oulusta päin? Mitä vl tarkottaa? :D
- -iknow-
M kirjoitti:
Ootko Oulusta päin? Mitä vl tarkottaa? :D
"vl" on lyhenne sanasta 'vanhoillislestadiolainen'. Vanhoillislestadiolaisuus on luterilaisen kirkon sisäinen lahko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643980
- 663742
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1113595SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p652957- 732786
- 562271
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.571595Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411185Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171172Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1271168