KAUAS ON PIKKÄ MATKA

Kun puhutaan kuvan laadusta,jo vanhat kaitafilmit,saatika paremmat 16mm ja muut,
on kuvalaadultaan aivan ylivertaisia verratuna näihin nykyvärkkeihin.

jotta se kehitys senkun kehittyy?????
2401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meneppä kuule ihan ovesta ULOS MAAILMAAN ja käyppä katsomassa jossakin LIIKKEESSÄ (missä myydään televisioita) minkälaista se HD-kuva OIKEASTI on. Jos ei ole koskaan nähnyt niin helppoahan sitä on kotisohvalta arvostella ja tämähän pätee joka asiaan.

Äänestä

Jos on jääneet silmälasit päivittämättä, ei ehkä huoma eroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HD HEHKUTUS kirjoitti:

Kun puhutaan kuvan laadusta,jo vanhat kaitafilmit,saatika paremmat 16mm ja muut,
on kuvalaadultaan aivan ylivertaisia verratuna näihin nykyvärkkeihin.

jotta se kehitys senkun kehittyy?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu