Tulipa sitten koettua todellinen hinta-laatutaso floppi Himos-Hotellissa.
156 e/yö "kahden hengen huoneessa" eli arviolta n. 14 m2 kopissa. Koppi oli "kivasti" sisustettu erilaisilla puukuoseilla, unohtamatta nukkaisia ruusutekstiilejä. Lämmintä vettä ei saanut enää aamulla suihkusta.
Suomessa olen tottunut siihen että majoituksen hinta korreloi jollain tavalla tasoon. Himos-hotelli tarjoaa kuitenkin motellitason majoituksen sviitin hinnalla.
Himos-Hotelli kokemuksia
pettynyt matkailija
3
1586
Vastaukset
- HHRH
Joo, samansuuntaiset ovat kokemukset. Palvelut reilusti ylihinnoiteltuja ja "hotellihuoneet" melkoisia neukkukuutioita. Ei suositella voi.
- tuntuu myös
Olevan Tahkolla ylihintaisia ja onnettomasti rakennettuja kaikki kuuluu läpi seinien.en todellakaan suosittele .
- yksityinen.
kannattaisi selata internetistä muitakin välitys kanavia kuin laskettelukeskusten omat sivut.
Hinokselle päsee lähes uuteen 8hengen mökkiin alkaen 99€
Aamiaisella voi sieltäkin käydä hotellilla jne
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413103- 823024
- 1932522
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?362215- 271539
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411416Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?231413- 101284
- 131279
- 221251