Geyb0ard went wr0ng

´§123456789/
qwerty456*å
asdfgh123-ä'
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

päällä. katso ohjekirjasta, millä yhdistelmällä sen saat taas pois. toinen niistä näppäimistä on kyllä Fn , mutta toista en käy arvailemaan.
Olet siis vahingossa painanut yhdistelmää Fn joku muu
Katsele näppäimistöä tarkemmin, huomaat u i o p-näppäimissä myös numerot, samoin j k l m-näppäimissä. Kirjainten tilalla sulla tulostuu näytölle nuo numerot.
Valkeniko, kysy lisää tarvittaessa.

Äänestä
  • Shift[nuoli ylös] ScrLK
    Tolla sen saat päälle ja uudestaan painamalla samat napit alas pois päältä.
    .. ei kaikissa läppäreissä näköjään käytetä Fn-näppäintä toisena.

    Äänestä

merkitty oikeat valinnat.
Pebas on gayboard!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nabb1 seg0s kirjoitti:

´§123456789/
qwerty456*å
asdfgh123-ä'

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu