Freeroll club4aces

lotto!

huomanu tuolla club4aces sivuston freerolleissa että se on aikamoista lottoa ne 20/40/100€ freerollit!

jakaja suosii alta vastaajaa esim. korotan QK:lla 400 vihu maksaa floppi 2 4 2 lyön all in ja kaveri maksaa ja näyttää 3 K eli sillon k on dominoitu ja ainoa voittomahdollisuus on ihme suora tai 3 no turnillahan tulee jo se 3 ja kaveri vie potin koska makso todella heikolla kädellä niin eiköhän se jakaja anna fisun voittaa!

ja monesti JQ offarit menee QQ/KK/AA ohi useammin kuin melkein ku se AA pitää!

kohta joku sanoo että mitä pelaat freerolleja! ja minä vastaan että siksi kun en ole niin tyhmä että oikeaa rahaa laittaisin noihin!

ärsyttää vaan kun noissa freerolleissa ei koskaan mene kortit todennäköisyyksien mukaan, onko joku muu huomannu saman monesti joku 5 2 ennen floppia all in menee QQ:n ohi siis liian monesti! jos koitatte laittaa QQ vs 2 5 oikeilla korteilla huomaattee QQ:n pitävän aika usein, mutta ei freerolleissa! ärsyttävää kun ei voi hyödyntää pelitaitoja näissä ilmaisturnauksissa!

aina sillä riverillä vedetään AA/KK/QQ:n ohi! siis noin 3 kertaa viidestä mennään ohi! vaikka ne normaalisti pitää 7 kertaa kymmenestä!


eipä mulla muuta!

1

481

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja rahattomat

      älkööt pokeriin vaivautuko. pelaile taskubiljardia niinkuin ennenkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      215
      5439
    2. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      132
      5024
    3. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      25
      4840
    4. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      123
      2065
    5. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1801
    6. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      89
      1667
    7. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      18
      1615
    8. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      13
      1501
    9. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      379
      1290
    10. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      90
      1285
    Aihe