edes tykänny susta. Mut sit ajan kanssa kuitenkin ihastuin. Miten siinä niin kävi?
Ethän sä ollu ollenkaan mun tyyppiä.
Ja nyt en voi unohtaa sua ollenkaan.
Ja nyt en ole ollenkaan varma onko sulla enää mua kohtaan mitään tunteita.
Sattuu tavallaan. toivottavasti välität minusta vielä.
Ethän sä ollu ollenkaan mun tyyppiä.
Ja nyt en voi unohtaa sua ollenkaan.
Ja nyt en ole ollenkaan varma onko sulla enää mua kohtaan mitään tunteita.
Sattuu tavallaan. toivottavasti välität minusta vielä.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kannattaa ehkä ottaa selvää, sehän riippuu ihan minkälaiset tunteet hänellä oli alunperin.
Toisaalta jos et tykännyt hänestä aluksi ja näytit sen hänelle niin siinä voi hänenkin tunteet olla hiipuneet.
Toivottavasti hän ei ehtinyt sulle kertoa tunteistaan ja sinä hylkäsit hänet koska sitten homma voi olla hankala.
kun kävin läpi vaikeaa juttua. Et ollutkaan ollenkaan ihastunut. sä et edes noteerannut mua oikein. Oli työn takana päästä edes puhumaan sun kanssa. Sun piti olla ennakkoluuloton; no et sä tosiaan ihan ollut. Vaikka; ymmärrän sen, olin millane olin :/
mieheltä jos vaikka lukisi
tarkemmin? Kevät on aika laaja käsitys.
talvesta, päivää en muista milloin tajusin sen
mulla ihan yöunet tästä..!
Mihinpäin menee?
T. Nukkumatille nakulaattori
Tunsit mut muuten niin hyvin, niin ajattelin että huomaat senkin, kuinka paljon sinusta pidin. Ei kai se kenellekään salaisuus enää ollut.
Ja päättelin, että sinua ei vaan kiinnosta tarpeeksi.
Jos laitat mulle jotain pientä, vaikka ystävänpäivänä, niin ei tarvi ihmetellä seuraavaa kahta vuotta, että kuvittelinko kaiken.
siis tein sulle ohareita sun muuta, olin vaan sun kanssa, en edes tiedä miksi? vaikutit ehkä kunnolliselta. mutta tein sua kohtaan väärin ja ymmärrän jos olen sua satuttanut ja et voi unohtaa.
vähän hidas meikäläisen makuun:)
Toivottavasti löydät jonkun tasoisesi.
Vaikken tiedäkään mikä mun "tyyppi" on. Ajan kanssa ihastuin ja pahasti.
Nyt tuli eräs, joka kolahti heti.
En usko, että kukaan haluaa kuulla: "Ethän sä ollu ollenkaan mun tyyppiä." Kuulostaa jotenkin alentavalta...