Käypääkä vertaamassa uuden Ladan maalipintaa uuteen Toyotaan niin kyllä Lada vetää mennen tullen pitemmän korren onhan siinä kiilto tallella.
Ladan maalipinta
8
303
Vastaukset
- automaalari
Toyotassa taas pinta on priimalaatua kuten muissakin laatuautoissa.
- nyt kun.
Aivan, nyt kun siihen maalin alle vielä saadaan jostain peltiä, niin Tojota alkaa muistuttaa vähän autoa.
- proc
tää nimimerkki,automaalari.olla maalannu vaan vesiväreillä.kun kehuu tojon pintaa.on muuten kun jaffa appelsiini.
- automaalari
Muita ei saa enää käyttää. Toyotan maalipinta on täydellinen kuten kaikissa muissakin autoissa. Ladan maalipinta näyttää siltä kuin ladistit olisivat ne itse tallissa ruiskineet sähköruiskulla aika kiljuissa.
- proc
automaalari kirjoitti:
Muita ei saa enää käyttää. Toyotan maalipinta on täydellinen kuten kaikissa muissakin autoissa. Ladan maalipinta näyttää siltä kuin ladistit olisivat ne itse tallissa ruiskineet sähköruiskulla aika kiljuissa.
ja tojot telalla.mutta ei kiljussa.parempi jälki
ruiskulla pienessä kiljussa.kun tojon telalla maalattu appelsiini. - kiljuun
proc kirjoitti:
ja tojot telalla.mutta ei kiljussa.parempi jälki
ruiskulla pienessä kiljussa.kun tojon telalla maalattu appelsiini.Autojen maalauksesta kun et tiedä mitään niin keskity siihen kiljuun. Se on enempi sinun juttusi.
- k 28
kiljuun kirjoitti:
Autojen maalauksesta kun et tiedä mitään niin keskity siihen kiljuun. Se on enempi sinun juttusi.
pääsevän asiasta yhteisymmärrykseen ,niin tehkää kompromissi ja sopikaa että Tojotaa maalatessa on hirveästi kiljuttu ja maalattu ruiskulla sekä telalla että sutilla.
- proc
kiljuun kirjoitti:
Autojen maalauksesta kun et tiedä mitään niin keskity siihen kiljuun. Se on enempi sinun juttusi.
Olin aika kiljuissa kun kävin katsomassa ja sekoitin autot. Näin selvin päin voin myöntää että kaikkien muiden autojen pinta oli moitteeton mutta minun Ladani oli kiilloton jo ropoinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455060Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1131594Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "481239Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella101189- 131123
81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171007Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy76969Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v3895Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah57779Junan alle
Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?27753