heipptirallaaa minkäs horoskoopin edustaja soppii parhaite rapun elämää???
ihte oon rapu misukka.
tsau
3
888
Vastaukset
- ku se horo
merkki ei yksin kerro.moni asia vaikuttaa ihmiseen.mene ja tutustu ite,kato sopiiko sulle.
- ravulle oikee horo
no ravulle kelpaa jellona ,se kun on rauhallinen ja kilttejäkin ne on ja ainasia voittajia.jatka etsimistä.ehkä jonain päivänä löydät sellaisen.
- Ailemayu
ravulle oikee horo kirjoitti:
no ravulle kelpaa jellona ,se kun on rauhallinen ja kilttejäkin ne on ja ainasia voittajia.jatka etsimistä.ehkä jonain päivänä löydät sellaisen.
Kirjojen mukaan ravulle sopivat parhaiten
Vesi = Rapu, Kalat, Skorpioni
tai
Maa = Härkät, Neitsyt, Kauris
Mutta itse olen ollut pisimpään Jousimiehen ja Leijonan kanssa, eikä hyviin ystäviini kuulu yksikään ylläolevista merkeistä.
Kannattaa itse mennä ottamaan selvää. Myös ihmisen persoonallisuus itsessään vaikuttaa, ei se merkki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll1435284Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1763807Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi473213Henkirikos kiuruvedellä
Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut461913Gallup: Mitä teillä syödään pääsiäisenä, onko juhlaruokaa vai meneekö arkiruoilla?
Monessa perheessä pääsiäisenä pöytään pistetään vähän parempaa herkkua. Pääruokaan panostetaan ja lisäksi leivotaan vaik401299Loimaan k-citymarketilla puukotus
Jonka on puukotettu Loimaan citymarketilla tänään iltapäivällä noin klo 14. Kuulin kun ambulanssi huusi kaupungilla kun401207Martinan ex-rakas ulkoilutti Espanjassa koiraa.
No on hyvä asia, että heillä on kuitenkin hyvät välit, vaikka eroneet jo viimme syksynä.3191158Kunnanjohtaja haista sinä
Kyvytön johtamaan kuntaa! Täysin kyvytön. Toivottavasti Hattula saa sinut vaivoikseen. Epäpätevä, ammattitaidoton, yhtei301111- 831056
Shokkitulos: venäläisten ja iranilaisten älykkyys keskimäärin korkeampi kuin suomalaisten
Kiina: 106.48 pistettä Iran: 104.80 pistettä Venäjä: 103.68 pistettä Suomi: 99.97 pistettä Ukraina: 95.66 pistettä255877