Katsoin Kalevan kuvaa

Onko se meidän "oma" kansanedustaja saanut "mulkku-myrkytyksen"?
3541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

raskaana?

Äänestä

Ei voi kun ihmetellä, miten näin ala-arvoista tekstiä voidaan kirjoittaa esikoistaan odottavasta onnellisesta äidistä!

Äänestä
  • ei sinäänsä mikään uusi miesten pukukoppi jutuissa. Mitä "termiä" naiset käyttää?
    Mutta Onnea esikoista odottavalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään,, kirjoitti:

Onko se meidän "oma" kansanedustaja saanut "mulkku-myrkytyksen"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu