Eihän sua unohtaa voi.Toivottavasti minäkin edes joskus käyn mielessäsi.Olen kateellinen kaikille jotka sinusta saavat osansa.
E.miehelle
7
751
Vastaukset
- jatkuvasti
mielessäni, päiväsäde. Miten saamme tämän raastavan etäisyyden pois väliltämme? En saa sinuun mitenkään yhteyttä. Tiedän vain kauniin etunimesi.
- mutta,
en ole sinun säteesi.Minun menninkäiseni kyllä tietäisi henkilötietoni tarkkaankin.Toivotan onnea elämääsi.
- suotta
mutta, kirjoitti:
en ole sinun säteesi.Minun menninkäiseni kyllä tietäisi henkilötietoni tarkkaankin.Toivotan onnea elämääsi.
ole pahoillasi. En olisi edes uskonut löytäväni häntä täältä. Ilmeisesti tässä olikin kyse jostain pidemmästä suhteesta.
- menninkäisesi
..voi unohtaa, mut senhän ovat muutkin todenneet :)
- nyt selitystä.
kuinka niin??
Menninkäiseksi olet ihana;) - menninkäisesi
nyt selitystä. kirjoitti:
kuinka niin??
Menninkäiseksi olet ihana;)..niin sanoit, että jäät mieleen ja ihmisten on sua vaikea unohtaa. Menninkäiseksi mua ei tietty välttämättä arvais muulloin kun päivänsäteen eli sun seurassa.
- tosiaan unohtaa
E-miestä. Välillä toivoin, että hänkin olisi ajatellut minusta samoin, mutta kaikki taisi olla hänen osaltaan pelkkää peliä. Peliä, jossa hänellä ei ollut mukana lainkaan panoksia -- minulla, hölmöllä, niitä oli taas liikaakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 915876
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804762Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv933001Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p262770Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska252036Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191486Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351047Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851018Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125940- 48744