Hjallis puhuu
8
279
Vastaukset
- upsansaa
Kauheaahan se tälle pikkumiehellekkin oli nämä naisuhteiden esilletuominen ja eikä hänkään koskaan esitellyt ketään vierellään, paitsi kun tietysti se palveli hänen omia tarkoituksiaan, loukkasi vaimoaan tms. Kyllä median pitäisi oikeasti valita aikansa ja paikkansa. Kysyä vaikka etukäteen rakastajista tai muista...Matti oli varmaan ihan itse valinnut kenet haluaa kommentoimaan tuota jupakkaansa.
- Hjulkimo
On itse julkisuuden tuote. Tuonut aktiivisesti itseään ja perhettään julkisuuteen. Myös uudet naisystävät on tuotu heti esiin. Hänessä huomaa mitä julkisuus ja raha on merkinnyt naismaailmassa. Leuaton, kaljapulloharteinen sössöttäjä kaataa naista kuin heinää. Siinä sitä on suomalaisen naisen haluamaa miehen seksikkyyttä.
- Vanhanen auraa
Hjulkimo kirjoitti:
On itse julkisuuden tuote. Tuonut aktiivisesti itseään ja perhettään julkisuuteen. Myös uudet naisystävät on tuotu heti esiin. Hänessä huomaa mitä julkisuus ja raha on merkinnyt naismaailmassa. Leuaton, kaljapulloharteinen sössöttäjä kaataa naista kuin heinää. Siinä sitä on suomalaisen naisen haluamaa miehen seksikkyyttä.
tietä, tavallaan uhraa itsensä, että muilla mm. päättäjillä, julkiksilla ym. ois oikeus omaan yksityisyyteen.
- lehdistöstä... nyt on
kuitenkin kyse kirjasta, joka nähdäkseni on täydellisesti totta. Eihän Vanhanenkaan itse ole kirjan tietoja valheiksi väittänyt.
Hjallis menköön taas maailmanympäripurjehtimaan puoleksitoista vuodeksi ;) ettei pysty munaamaan itseään lausunnoillaan. - tää on?
siis että joku hjallis kommentoi asiaa? onko tää niin ku joku asiantuntijalausunto? mieshän on ex-purjehtija ja nyk. bisnesmies... outoa.
- Naaraskisu
Äijä puhuu viisaita.
- Jpään mylly!
Naaraskisu kirjoitti:
Äijä puhuu viisaita.
Osta Järvenpään myllyn kaunis luuranko ja tee siitä hotelli. Kertokaa kaverit Hjallikselle tästä loistavasta ideasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057411
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1005255Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163506Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253451Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352544Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3451485Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?551318