Tänne vaan kaikki ystävänpäivänä syntyneet!! Millaisia ootte suhteessa, miten saatte hoidettua suhteiden ongelmakiemurat? Ootteko kaikki yhtä epävarmoja kaikesta mutta silti älyttömän päättäväisiä??
Oon siis 14.2 syntyny nainen
Ystävänpäivänä syntyneet!!
7
3020
Vastaukset
- yhden
miehen,joka on syntynyt 14.2. ja on sitoutumiskammoinen,mutta muuten ihmisenä tosi mukava ja johon voisi vaikka rakastua. Tunteistaan ei puhu,mutta käytös paljastaa,ettei ihan "kylmäkallekaan" ole.
- tuutuu
jaah, minä olen syntynyt ystävänpäivänä, mutta en nyt oikein tiedä noista suhdekiemuroista. En ole mielestäni nykyisin kovinkaan epävarma, mutta ihmettelen kyllä aina toisinaan, miksi mieheni on valinnut minut... Ja olen aika etäinen usein, mieheni kaipaa enemmän läheisyyttä ja läsnäoloa. Vietän paljon aikaa omissa ajatuksissani ja riitatilanteet kääntyvät usein sellaiseksi, että pohdin miehelle ääneen hänen persoonansa piirteitä. Miehen mielestä käännän hänen lausumansa aina häntä vastaan kun olen melko analyyttinen.
- Vesimies/aspina
Olen syntynyt 14.2 ja aviomieheni on syntynyt 11.2..olemme molemmat vesimiehiä ja vieläpä kiinalainen horoskopin mukaan Olemme molemmat myös apinoita. Mutta olen nouseva jousimies ja Mieheni on nouseva skorpioni. Mieheni on luonteeltaan rauhallinen,auttavainen,ei ole riidanhaluinen. Minä taas olen temperamenttinen, Mieheni samankaltainen kuin mulla ,mutta olen enemmän temperamenttinen.Yhteiselämämme on ollut 21 v ajan ja mennyt hyvin.Olemme naimisissa 12.v. Meillä ei ole lapsia,muttei haittanut mitään..Mieheni on hyväksynyt asian jo yli 18 v sitten kun emme voi saada lapsen,mutta ei voi saada kaiken,mitä haluaa...Ok! Olemme liikkuvaisia ja emme viihtyneet olla kotona. Olemme seikkailuhaluisia ja liikkuvaisia.
- Anonyymi
Mulla on nimipäivä 11.2 ja syntymäpäivä 14.2
- 14.2
täälläkin yksi ystävänpäivänä syntynyt . tunnistan muiden teksteistä itsellenikin tyypillisiä piirteitä.. Tempperamenttinen, analyyttinen ja joskus epävarmakin.. Olen hyvin ihmisrakas ja suhteessa on hyvä että toinen puoliskoni onn rauhallinen eikä riidanhaluinen sillä itselläni saattaisi usein mennä hieman yli.. onneksi kyllä osaan myös pyytää anteeksi ja myöntää virheeni
- jk
täälläkin on saman päiv änä syntyneitä
- Anonyymi
meille odotetaan sukuun tänään pikkuista poikaa, jos vaikka valentiini tulis nimeksi JÄNNITYS TIIVISTYY.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1748483KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4537657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763890Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521633716Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183074Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552855Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442071- 1262066
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231893Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211841