Euroopan

ostamassa Torinvarren koulua! Muutosvoimien ja apulaiskaupunginjohtaja Halosen käymien pitkäaikaisten ja kosteiden neuvottelujen jälkeen EKP päätti siirtää pääkonttorinsa Haminaan.
5509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei tuo vielä mitään, kun huhu kertoo että NASA on siirtämässä konttoriaan lepikönrantaan?!

Äänestä
  • Huhujen mukaan Kotkansaarta ollaan siirtämässä Tervasaareen parempien kulkuyhteyksien takia. Kotkansaaresta vastaavasti tehtäisiin maailman isoin avohoitolaitos. Potilaitahan siellä on jo omasta takaa.

    Äänestä

  • huhuja..... kirjoitti:

    Huhujen mukaan Kotkansaarta ollaan siirtämässä Tervasaareen parempien kulkuyhteyksien takia. Kotkansaaresta vastaavasti tehtäisiin maailman isoin avohoitolaitos. Potilaitahan siellä on jo omasta takaa.

    huhu, vaan synkkä totuus.

    Äänestä

  • paikkaan se Hannu ehtiikin. Siinä meitillä on oikia monitoimidemokraatti! Hannuhan se hommas kuulema sen Googlenkin Summaan. Aineskii semmoista oli itte jutellut torilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keskuspankki kirjoitti:

ostamassa Torinvarren koulua! Muutosvoimien ja apulaiskaupunginjohtaja Halosen käymien pitkäaikaisten ja kosteiden neuvottelujen jälkeen EKP päätti siirtää pääkonttorinsa Haminaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu