MB C 2004

Auttakaas nyt joku, kun on kyseinen MB saksasta uitettu ja moottorin valo juuri syttyi, saksankielinen ohjekirja niin antakaa hieman apuja??! Ja toinen kellon oikeeseen laitto. Ohjeiden mukaan yrittää toimia, mutta aika-valikkoa ei meinaa löytyä..
2408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

syttyy talvella merkitsee se koneen palelemista, eli nuotio alle niin lämpenee.

Asiasta on keskusteltu paljon mm. osoitteessa.

http://www.mersuforum.net/forum/

Äänestä

onko tuohon ajan siirtoon apuja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


APUJA kaivataan kirjoitti:

Auttakaas nyt joku, kun on kyseinen MB saksasta uitettu ja moottorin valo juuri syttyi, saksankielinen ohjekirja niin antakaa hieman apuja??! Ja toinen kellon oikeeseen laitto. Ohjeiden mukaan yrittää toimia, mutta aika-valikkoa ei meinaa löytyä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu