MItenkä ilmataan 156 nestekytkin.
156 kytkin
11
2681
Vastaukset
- puuhastelia
Ajattelin vaihtaa nesteet autoon, ehkä vasta kesällä. Mieleeni juolahti sama asia. Miten ilmenee, jos kytkimessä on ilmaa? Onko kytkimessä ilmausruuvi?
No, tuskin täälä kukaan tietää, joten etsin vastauksen jostain muualta.- JaspeiV
Jos on jotain ongelmia kytkimen kanssa, esim ei irrota kunnolla, niin ei se nesteiden vaihdolla tai ilmaamisella parane. Vaihto on edessä.
- On näiden
JaspeiV kirjoitti:
Jos on jotain ongelmia kytkimen kanssa, esim ei irrota kunnolla, niin ei se nesteiden vaihdolla tai ilmaamisella parane. Vaihto on edessä.
Makaroonien tyyppivika.
- jfjded
On näiden kirjoitti:
Makaroonien tyyppivika.
outoja makarooneja kokeile välillä vaikka pastaa
- mallinen
On näiden kirjoitti:
Makaroonien tyyppivika.
Alffa rouvalla on, kun noin asiantuntevasti vastasit.
- Noissa ritsoissa
mallinen kirjoitti:
Alffa rouvalla on, kun noin asiantuntevasti vastasit.
Yleensä mikään?Kauheen hintaisia loslia ja aina hajalla ja korjaaminen maksaa maltaita.
- Undetaker
Noissa ritsoissa kirjoitti:
Yleensä mikään?Kauheen hintaisia loslia ja aina hajalla ja korjaaminen maksaa maltaita.
Olutta saa kioskilta....
Hopi hopi ! Tuulipuku suihkien! - 2002jts
Undetaker kirjoitti:
Olutta saa kioskilta....
Hopi hopi ! Tuulipuku suihkien!156:sta kun oli mittarissa 215tkm. Oireet olivat sellaiset, että kytkin irroitti vasta poljin melkein pohjassa. Toiminta on päinvastainen kuin useissa muissa peleissä. Kun samalla uusittiin kaikki mitkä kuluneilta näyttivät, vaihdelaatikon öljyjä ja stefoja myöten ammattiliikkeessä, paloi tuhat ekeä.
- On näiden
mallinen kirjoitti:
Alffa rouvalla on, kun noin asiantuntevasti vastasit.
Sitä paitsi, olen NEITI!
Alfoista olen kuullut paljon esim. isältäni, joka tietää autoista tooosi paljon. - nyt ihmettelee
On näiden kirjoitti:
Sitä paitsi, olen NEITI!
Alfoista olen kuullut paljon esim. isältäni, joka tietää autoista tooosi paljon.Jaa, neidillä on Alfa Romeo Yaris, enpä ole moisesta mallista kuullutkaan mutta itse jo vuosia Alfan omistaneena näyttää silti oppivan vuosi vuodelta lisää uusia asioita..... Hienoa!
- jostakin
tässä linkki, missä jotain aiheesta.
http://www.alfabbs.fi/viewtopic.php?p=197380#197380
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578870IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076176Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661320Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.75923Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666