onko DNA myöntänyt joskus jollekkin että vika on heillä eikä asiakkaalla?
tunnustus
4
334
Vastaukset
- dark fear
DNA ei ole myöntänyt että vikaa olisi heissä, mutta eivät ole kyllä myöntäneet sitäkään että vikaa olisi tietokoneissa jotenka vika jäi selvittämättä.
- bonanz
mulla on ADSL yhteys ja se pätkii, mutta DNA ei tunnusta vikaa vaan sanovat että vika on asiakkaan laitteissa ja kykennöissä.
- luigi
operaattorin ei tarvitse myöntää että vikaa on heillä vaan heillä on oikeus sysätä vika asiakkaan päähän. te valitatte nyt niin paljon että ottakaa kaapelikaista ja vika on tuntematon sana.
- sentinelli
hankin kaapelimodeemi yhteyden ja kun tulin kotiin niin ei toiminut ja soitin heti tekniseentukeen niin sanoivat että ei ole MAC osoitetta laitettu linjaan jotenka vika oli DNA:n jonka he tunnustivat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 835114
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h734678Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112997Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv852924Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232414Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.602034Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska221805- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1131425- 1851318