myyn itseäni

mies

Hei!

Hyvä sivubisnes on itsensä myynti. Olen hyvin toimeentuleva kolmikymppinen. Olen työssä. Lisäksi keikkailen naisten luona tyydyttämässä heitä maksua vastaan. Minulla on kymmene asiakkaan piiri. Teen pari keikkaa viikossa. Saan rahaa ja seksiä! Erinomaista. Vanhin asiakkaani on reilu nelimyppinen ja nuorin 18-vuotias. Ja kaikki hyvännäköisia naisia!

26

9105

    Vastaukset 26

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Terttu Taunokki

      Vai mitäpä otat, että kauniit ja nuoret naiset viitsivät maksaa?

      Kyllä nainen nimittäin aina saa miestä, mutta toisinpäin ei välttämättä ole vissi ja varma.

    • mies

      Hinta 50 euroa tunti, mutta jos pidän naisesta ja jatkoa seuraa, se tippuu puoleen.

      Kyllähän kauniit saisivat. Ongelma vain on, että baarista löytyy jurrisia öykkäreitä jne. Minä taas menen naisen ehdoilla.

      Olen kiltti, sivistynyt ja treenattu, joten tytöt tykkää.

      • mies77

        kyllähän sitä täällä voi aina suutaan piestä...


      • 35678
        mies77 kirjoitti:

        kyllähän sitä täällä voi aina suutaan piestä...

        niin siitä puhe mistä puute...
        miehen fantasioista puhkee jos jonkin sorttista tarinaa


    • Jasu

      Ilmeisesti ne 10 on naapuris muutama lehmä,pari lammasta ja siskos koira.Sisko kun ei luvannut maksaa!!!

      • Anonyymi

        Ompa vitun tylsää vittuilua. Jos nainen jakaa toosaansa, se on ihan ookoo.


    • RISKISIJOITUSTA

      Hän nauti kuitenkin ilmaiseksi, mutta jonkin ajan kuluttua tuli kolmelta naiselta kutsu oikeuteen selvittämään syntyneen lapsen elatuksia.

      Ylläoleva on tosi.

      Toinenkin ikävä puoli on asialla.
      Jokainen "normaali" haluaisi pitkän ja ikuisen suhteen ja lapsia. Jos näin olet tehnyt on täysin varmaa että et koskaan pysty pitämään yhtä suhdettaa viittäkään vuotta.

      • Puts-väk

        Miksi jokaisen normaalin ihmisen pitäisi haluta lapsia? Muutenkin, ei kutsua oikeuteen voi mitenkään yllätyksenä tulla. Asia voidaan käsitellä oikeudessa, jos asianomainen on kieltäytynyt selvittämästä asiaa lastenvalvojan kanssa. Oikeus voi määrätä ko. henkilön dna-testeihin isyyden selvittämiseksi.


    • Eeva

      Rahoitti opiskelunsa myymällä itseään, hänelläkin oli varakkaista naisista koostunut ryhmä, joita hän "hoiteli" 4,5 v.
      Ei opintolainaa, ei rahapulaa ja kaikki olivat tyytyväisiä.

      • just joo

        Ilmeiseti sil oli kuitenki kuppa ja kuus muuta kaupanpäällisiks ja suhteesta ei tietoakaan... eikös?!


      • niin

        parin vaihtoa ja itsensä myyntiä voisi verrata kahvin juontiin.

        siksi että molemmat on yleisesti melko sallittuja
        ja kummastakaan ei pysty luopumaan.

        Minunkin on vain elettävä ja juotava kahvia kun sen kerran olen tullut opetelleeksi.
        Onneksi en ole opetellut sitä toista, vaikka kyllä se samakin joskun kyllästettää kun on jo 35 vuotta katsellut. tv. isoisä 57v.


    • parru-pekka

      taitaa olla melko harvinaista näin päin, että mies myy itseään naisille. en oikein usko, että 18-vuotiaat tytöt ostavat seksiä. jos olisit pistänyt tuon ikähaarukan 40-60 vuotta olisi uskottavampaa.

      • Hyväntekijä

        Olen melkolailla samoilla jäljillä mutta kerron oman kokemukseni. Joitakin vuosia sitten muutamat naispuoleiset ystäväni alkoivat myymään seksiä kun se oli helppoa rahaa opiskelujen aikaan. Itse olen mies ja ajattelin kokeilla samaa juttua, josko onnistuis saamaan rahaa niin mukavalla tavalla. Tytöillä homma meni siten että he bongailivat ympäristöstään sopivia miehiä, aika usein ravintolasta hyvissä ajoin.

        Miehenä homma oli tosi hankalaa. Onnistuin kuitenkin pitkän opettelun jälkeen järjestämään itselleni "pokia", eli asiakkaita. Mitään 18 v. missejä en tällä naamalla saanut. Kohdallani toimi netissä rohkeat mainokset eli laitoin ilmoituksia seuranhakupalstoille ja jerroi rehellisesti antavani seksipalveluja naisille rahasta. Hintoja en laittanut. Vastauksia tuli enemmälti vanhemmilta reilusti yli 30 v. -naisilta ja harvakseltaan. Joitakin nuorempia naisia ja hyvännäköisiäkin oli ja syy yhteydenottoihin oli että heillä oli haaveena toteuttaa fantasioitaan ja eivät olleet osanneet näitä ottaa esille vakisuhteissaan.

        Yksi raskaana oleva nuori ok. nainen halusi useamman kerran viikossa koska hänen mukaansa teki mieli koko ajan niin että pää meinasi hajota. Naisen mies oli jonkin sortin opettajana työssä kauempana koska olivat muuttaneet. Mies oli myös jotenkin sellainen että hän ei innostunut raskaana olevasta puolisostaan. Hänen kanssaan oli niin hyvä luottamus että emme käyttäneet ehkäisyä vaan ruiskin suurinpiirtein joka tapaamisella kaikki reiät täyteen koska se oli hänelle tärkeää.

        Sitten oli joitakin sellaisia naisia jotka halusivat tosi rauhallista meininkiä ja suurin piirtein pideltiin vaan kädestä ja halailtiin.

        Yksinhuoltajia otti paljon yhteyttä. Heiltä en aina viitsinyt mitään rahaa ottaa jos vaikutti siltä että tiukilla ollaan.

        Positiivisena voin sanoa että homma oli tosi mukavaa ja naiset kivoja, joillakin kyllä menttaalipuolen ongelmia selvästi. Asiakkaita ei paljon ollut mutta muutaman vuoden aikana niitä alkoi olla vakituisesti.

        Annoin vakileideille kaverini puhelinnumeron kun lopetin muuttaessani yhteen tyttöystäväni kanssa, hän sai hyvän kontaktiverkoston ja kiitteli siitä pitkään kun välillä aina nähtiin.

        Ja sitten ansioista sen verran että homma ei mene niin kuin naisilla. On paljon vähävaraisia joilta ei oikein kehtaa mitään ottaa mutta joukkoon kyllä riittää varakkaampiakin jotka haluavat vaikka mukaansa matkoille tms. Parhaana vuotena sain hommasta lähes 30 tuhatta koska osui kohdalle varakkaampaa asiakasta. Vuodessa voi helposti saada 15 - 20k mutta se vaatii kyllä jo tatsia hommaan ja melko paljon yhteydenpitoa ja ajankäyttöä, en ole hyvän näköinen niin se rajoittaa. Kroppa kannattaa laittaa kuntoon ja lähetellä siitä kuvia, vanhemmat kissat alkaa kyllä kehräämään sillä. Mulkusta ei kannata lähettää kuvia ennen kuin joku pyytää ettei luulla perverssiksi.

        Tällaisia kokemuksia minulla ja nämä ovat oikeasta elämästä. Homma vaatii kanttia aluksi mutta sitten se kyllä menee rutiinilla. Se oli hauskaa niin kauan kuin sitä kesti ja mukavat muistot vanhainkotiin sain muiteltavaksi sitten joskus. Ei muuten onnistu sitten pienellä paikkakunnalla, naiset on tarkkoja että hommasra ei kärytä.


    • toivo

      Ehdottaisin henkistä kasvua.
      Sinä itse päätät elämästäsi eikä kukaan muu.
      Miksi et ryhdy menestyjäksi, tuollainen meno vie vain alaspäin.

    • 007opilas

      Hei minä tass haluaisin kokeila ulkomailta tullu suomeen melkein vuosi en saanu töitä, haluisin tietää paljonko maksaa yön jos myy ittest ja tuntikin?

    • rent-boy

      Olisin myös kiinnostunut "palvelujen" tarjoamisesta. Olen siis mies. Onko maksullisille miehille kuinka paljon kysyntää? Ja missä hintaluokassa seksi suunnilleen pyörii. Olis jännä tehdä tätä esimerkiksi viikonlopputyönä, helppoa rahaa ainakin. :D

    • stellapolaris1

      Mulle usein viihteellä ollessani miehet ehdottelee että jos tarjoaisin "seuraa" niin mulle maksettais hyvin,,,olen pitkäsäärinen ja mallin näköinen nainen ja näytän hieman japanilaiselta ...mutta kun en ole sellainen nainen...ihmettelen vaan että semmoista tullaan kyselemään ylipäätään..sormus sormessa kuitenkin..

    • keu keu

      Puhutaan nyt asioista oikeilla nimillä. Sinä et myy ITSEÄSI vaan PALVELUA tai TYÖSUORITUSTA. Kuten vaikkapa hieroja, parturi, kampaaja, puuseppä, siivooja jne.

    • nainen 41v

      Voisin ostaakin joskus tuota palvelua, en vaan tiedä mistä sitä saa? Asun pienellä paikkakunnalla ja olen aviossa.

    • Zugga

      "Puhutaan nyt asioista oikeilla nimillä. Sinä et myy ITSEÄSI vaan PALVELUA tai TYÖSUORITUSTA. Kuten vaikkapa hieroja, parturi, kampaaja, puuseppä, siivooja jne."

      Sehän onkin sitä, toki usein kuulee vain miehistä puhuttavan näin.
      Naisten nimityksenä yleisimpiä tällaiselle ammatille on h*ora, ja miehistä kun puhutaan, onkin yhtäkkiä AMMATTILAINEN... Aikamoinen taso-ero :D

    • hyi.

      Hyi mikä narsisti..! Ylpeilet kierouttasi ja ilkeyttäsi?

    • Runkkaatko joka pv?

      Runkkaatko sit joka päivä?

    • ssssssss2

      oon 10 v tomi oulusta, oon harrastannu yhen ellinkaa seksitystä jo 2 kertaa mä oon laittannuuu sen pimppaan mun sormet ja se sano et voitas kokeilla uudeestana.
      voinko sanoo sile ettää sen pitä maksaa jos haluu enemmän?
      haluun saada rahaa mopoon!!1 ostan samurain pitäiss saadaq jotain 200 rahaa
      ps : se sno et se voisi imeä mun pippeliä

    • lihava leppoisa

      Voi voi kun ei tuokaan konsti taida onnistua, olen 60v lihava akka ei tämmöstä kukaan halua ja viel maksas siitä. Ei auta kun kerätä kesällä marjoja, sieniä ja kalastaa, että selviää talven yli. Jos löytys joku lökäpöksy jolle kelpais, ei taas kesällä tartteis mennä metsään.

    • kkfffkfkkfk

      Kaikki ei juo ja saa siitä rohkeutta niinpä helpompaa on tilata maksullinen mies/nainen.


      Baarissa kävijöillä ei liene ongelmaa hehän kännissä jakavat kaikille.

    • Tylsä

      Otatko vastaan 15 v tyttöjä ?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.

      Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.
      Sinkut
      198
      1171
    2. Ajattelitko ikinä pyytää anteeksi?

      Tiedät kyllä mistä.
      Ikävä
      80
      747
    3. Muistelen lämmöllä

      Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti
      Ikävä
      48
      712
    4. Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä

      Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä
      Ikävä
      45
      611
    5. Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi

      Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va
      Maailman menoa
      191
      602
    6. Tunnistan mun rakkaan

      Kirjoituksen heti kun se on täällä. Mä vaan tiedän sen ja tunnen 🤗
      Ikävä
      81
      601
    7. Sysmän "ilon päivä"

      Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan
      Sysmä
      42
      579
    8. Miten oletkin noin

      osaamaton kaikin tavoin :)
      Ikävä
      39
      559
    9. Odotan tosi paljon et nähdään uudelleen

      Sinussa on piirteitä, jotka sai kiinnostumaan.
      Ikävä
      23
      553
    10. Tyrkytät ittees liian

      tasokkaille :)
      Ikävä
      46
      550
    11. Pakko myöntää mies

      En mä aina ihan rehellinen sulle ollut
      Ikävä
      106
      550
    12. Teinipersu Bergbom lupasi ensimmäisenä euron bensaa

      Teinipersu julkaisi Tiktok-videonsa marraskuussa 2021. Videolla Bergbom viittaa bensan hintoja esittelevään kylttiin ja
      Maailman menoa
      290
      526
    13. Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi

      Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks
      Ikävä
      64
      509
    14. Onko se loukkaavaa jos pelkkä seksi kiinnostaa?

      En tiedä olisiko meillä muuta yhteistä edes. En kyllä oikein osaa nähdä meitä menemässä naimisiin, paitsi ehkä jossain U
      Ikävä
      47
      504
    15. Vaihdevuodet ja psykoottinen käytös

      Estrogeenilla on suora yhteys aivojen välittäjäaineisiin, erityisesti serotoniiniin, joka säätelee mielialaa, impulssiko
      Suomussalmi
      48
      497
    16. Joka ilta mietin

      sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka
      Ikävä
      27
      493
    17. Luottamus

      Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.
      Ikävä
      91
      456
    18. Timo Vornanen.

      On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.
      Maailman menoa
      32
      451
    19. Miltä tuntuu vanhempi nainen olla

      Pihkassa huomattavasti nuorempaan kolliin joka on uskollinen ja kiltti ja tottelee joka asiaa ja tykkää pussailla ja pan
      Ikävä
      69
      448
    20. Riitastako pelastaja

      Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt
      Kemijärvi
      32
      441
    Aihe