värjää:(:(

Revivogen värjää hiukset kusenkeltasiksi/ oranssiksi ;( varsinkin juuresta onko mitään vastaavaa ainetta tai lähinnä väritöntä? mikä ei myöskään tekisi hiuksista rasvaisen näköisiä?
4446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...heh... ilmeisesti kyseinen väri ei hirveesti miellytä? :D

Äänestä
  • Juu eipä miellytä! toihan ei lähde edes syväpuhdistavalla shampoolla pois!!!

    Äänestä

  • hjhj...ö kirjoitti:

    Juu eipä miellytä! toihan ei lähde edes syväpuhdistavalla shampoolla pois!!!

    Bu...buha...buhaha...MUHAHAHA!!!!

    Äänestä

Rogaine on väritön ja tutkitusti tehokas. Tosin tahmaa hieman. Itse pystyn kuitenkin lisäämään pari kertaa hiuksiin ennen kuin rupeaa näyttämään häiritsevän tahmaiselta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hjhj...ö kirjoitti:

Revivogen värjää hiukset kusenkeltasiksi/ oranssiksi ;( varsinkin juuresta onko mitään vastaavaa ainetta tai lähinnä väritöntä? mikä ei myöskään tekisi hiuksista rasvaisen näköisiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu