klitschko

elikkäs kyseiset herrat ottelee kesäkuussa toisiaan vastaa..

mitäs veikkaatte miten käy???

oma veikkaus on että Wladimir Klitschko vie hayee niinku märkää rättiä.. :D
tko3
2331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Haye on kyllä lahjakas, mutta kokematon raskaassa. Hätäili turhan aikaisin tuota matsia. Parempi olis ollu pitää jäitä hatussa ja kokeilla muutamaa "sopivampaa" vastaan ensin. Veikkaan myös vähän tuohon suuntaan olevaa tulosta. Klitshko wtko tai ko erien 3-7 välillä. Mutta lataustahan tuossa matsissa on kyllä:)

Äänestä
  • Haye on liian avonainen ja ryntäävä.
    W.Klitshkolla taas on niin hyvä suojaus,
    että vastapalloon taitaa tulla noutaja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohei kirjoitti:

elikkäs kyseiset herrat ottelee kesäkuussa toisiaan vastaa..

mitäs veikkaatte miten käy???

oma veikkaus on että Wladimir Klitschko vie hayee niinku märkää rättiä.. :D
tko3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu