Mitä näet minulle rakkauteen? Löydänkö kunnollisen kumppanin ja liittyykö tanssi häneen? Onko tumma, vaalea vai mikä ja milloin tapaan vai olenko jo tavannut? Kiitos jos vastaat ja hyvää ystävänpäivää jo etukäteen. Ottaako joku yhteyttä lauantaina?
Agaatti
paripuoli
2210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olet ihan kokonainen ja täysi ihminen ilman kumppaniakin. ;)
Sinuun otetaan tänään yhteyttä.
Löydät kumppanin tanssiharrastuksen parista. Näyttää, että tulevaa vakinaisempaa kumppania et ole vielä tavannut, mutta mukavia kavereita pyörähtelee ympärilläsi paljon. Nauti toveruudesta ja ystävistä, älä kiirehdi parisuhdetta aloittamaan. Kun sopivan kohtaat, tunnette sen molemmat.
Harvinaisen hyvin sovitte yhteen, on intohimoa, romantiikkaa ja yhdessä hassuttelua, mutta yhteisen arjen löytäminen on teille molemmille suuri haaste ja kasvun paikka. Toivottavasti sen jaksatte, niin on elinikäinen liitto välillänne.
On mulla näköjään yksi ystävä, sinä kun vastasit. Voisinko parempaa tekstiä saada. Olen tänään allapäin ja tässä jo ajattelin etten lähde mihinkään vaan hautaudun tänne omaan punaiseen tupaani viinilasin äärelle. Nyt odotan puntit tutisten ottaako joku minuun yhteyttä, jos ei, taidan lähteä naapuriin laulaan karaokea enkä mihinkään tansseihin. On näillä ennustuksilla oma vaikutuksensa kun sain päivällä vähän masentavan ennustuksen, samaa asiaa, mutta kolkommin sanottu.