BB-Niko menetti hiuksensa!

4414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sopis se laiha homopoika realitysarjasta "Mallimaailman huipulle". Se on ihan kuin Niko eleiltään yms. maneereiltaan. Eikös Nikokin vois ruveta malliksi?

Äänestä
  • Hanki oikeita ongelmia ensin .... ja tule vasta sitten julkisuuteen itkemään :(.

    Terv: vasta irtisanottu asuntovelallinen.

    Äänestä

  • kyyyyllll kirjoitti:

    Hanki oikeita ongelmia ensin .... ja tule vasta sitten julkisuuteen itkemään :(.

    Terv: vasta irtisanottu asuntovelallinen.

    myyntiin ja maksa velat pois! Niin mekin tehtiin viime laman aikana kun erottiin. Ei onneksi jäänyt velkaa jaettavaksi mutta ei jäänyt omaisuuttakaan.

    Äänestä

hävytöntä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sande90. kirjoitti:

Ohhoh, voi voi

http://www.hymy.fi/tasta-puhutaan/bb-niko-itsetuntokriisi-vie-pian-hiukseni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu