"Pienen kortin kirjoitan
ja nimen panen alle:
Onnittelut Sinulle
ystävälle rakkaimalle"
ja nimen panen alle:
Onnittelut Sinulle
ystävälle rakkaimalle"
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
vai onks se ystävänpäivää? Minä ainakin tahtosin omaan postilaatikkoon lähetettäväksi enkä tänne kaikille halukkaille.
pannut nimen alle, mutta kuvittelen kuitenkin, että olet Sinä, joka minulle niin paljon merkitset. Hyvää ystävänpäivää.
laitetaan anonyymisti tänne toivomus?
Ystävä, joka ei taida tietää olevansa ystäväsi?
Jotenkin järjetöntä.
kohdella niin että hänelle kirjoitetaan nettiin nimetön onnittelu.
Ystävää kohdellaan ihan toisella tavalla.
Sä et taida tietää ystävyydestä paljoakaan.
kutsua toista ystäväkseen ja täällä nimettömänä laitella tervehdyksiä??!! Täytyy olla joku ruuvi pahasti löystynyt nupissa! Minkähänlainen käsitys joillakin on ystävyydestä?????!
laittaa sinulle minkäälaista viestiä.
Tämä ystäväni kyllä tunnistaa tämän ap. viestin.
Älä tiukkapipo lue toisille tarkoitettuja viestejä.Etkö osaa tavata et se aloitus viesti on tarkoitettu vain yhdelle joka sen tunnistaa.
Kiristä sinä riidanhaastaja ruuvit itse kireälle ja opettele lukemaan.
Oikein inhottavaa ystävänpäivää sinne läävääsi.
ystäviä niin siksi täällä anonyyminä onnittelet kuviteltuja ystäviäsi. Toivotan sinulle nyt sitten oikein ihanaa ystävänpäivää niin saat sinäkin yhden toivotuksen, anonyymisti niinkuin omasikin. :)))
mut en kaipaa tollaista ystävää, kun minulla ystäviä riittää ja todella fiksuja.
Nyt lähden jatkamaan taas matkaani ja jätän nämät riita palstat tähän.
Tiedätkö sinä itsekkään miten sä ittes puhut pussiin.Kiristä vähä vielä niitä ruuveja kireemmälle ja opettele toisenlainen tyyli asennoitua täällä käyttäytymiseen.
Sulla taitaa olla jostakin syystä paha olla kun sun käytös on tota luokkaa.
Jatka sinä vaan tätä virtuaali elämää kun sulta ystävät ovat karisseet muualle käytökses takia.
Toivon mukaan pidät palstoilla äkäistä linjaa.
kirjoitit viestisi?
kyllä kukaan tunnista, sorry vaan. Pakko sanoo
että sulla ei hajuakaan mitä on ystävyys,,OIKEA
YSTÄVYYS. Ei koskaan nimettömiä kortteja eikä tervehdyksiä, ne ei kuulu ystävyyteen.
vailla onnen tunnetta, tuskin olet sellaista ikinä kokenutkaan. Mutta on sulla edes paha olla, sen tänne asti näkee:)