Livial ja makuaisti poissa !

Onko kellään tapahtunut seuravaa ?
Makuaisti pois 6 pv käytön jälkeen.
Metallinen maku suussa ja makuaisti poissa ???
2410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla alkoi 4 kuukausi Livialia. Aiemmin käytin Progynovaa. Moista sivuvaikutusta minulla ei ole ollut.

Ihana uusi "sivuvaikutus" on tullut, että miehet ovat alkaneet taas kiinnostaa:)

Äänestä
  • En tiedä, onko Livial luontaistuote vai lääkärin määräämä hormoni. Tämän ketjun yläpuolella on ketju, jossa keskustellaan hormonien vaikutuksesta maku- ja hajuaistiin. Ketjun otsake taisi olla: Onko mahdollista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei hyvä kirjoitti:

Onko kellään tapahtunut seuravaa ?
Makuaisti pois 6 pv käytön jälkeen.
Metallinen maku suussa ja makuaisti poissa ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu