ceedin omistajat tuntuvat katuvan kauppaansa kun suurin osa haikailee täälä corollan perään,ainakin siltä tuntuu kun omaa pitää ylistää niska punaisena ja corollaa mollata kuitenkin vähän katkerana.
ceedin omistajat
katuvat
7480
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Enemmän kuin Ceedistä haluaisin päästä eroon Delta-Autosta.
täällä niska punoittaa ylistyksen/katumuksen vuoksi.
sama punoitus on huoltokorjaamolla,mutta silloin kuula punoittaa eri syistä.kaikki muut merkit ovat täysin paskoja,näitten kuseen joutuneitten paparaitten mielestä.en kyllä millään tavoin aliarvioi naapurimaan firmoja, Teboil/Delta kilpailukykyisiä omilla aloilaan.
uskot varmaan että stalin vielä elää ja kommunismi voi hyvin.
uskoa.Mutta se on fakta,että jos sattuis tuleen vielä seitsemäntenä vuonna kian ostosta remppaa autoon,niin eiku takuukorjaukseen.Eikä tartte omaa posaa levitellä,semmonen pistää suuta hevosenkengälle.Ei tartte menettää yöuniaan sen vuoksi,Että millä minä tämänkin remontin maksan kun takuukin on loppunut jo neljä viis vuotta sitten ja se auto maksokin kaks kertaa kian hinnan.
se on aivan pilipaliauto.
auto.... ahaa..haa
semmosia on kertonu.