kysymys

Onko teillä jo synnyttäjillä tai odottavilla ollu ihan alkuraskaudessa maha ihan löysänä?
3328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja pitäs kuulemma olla ihan normaalia...

Äänestä

Juu, tai sit päi vastoi et o ummetust.... =D

Äänestä
  • mulla nimittäin ollu reilun päivän todella löysänä maha, ihan yhtäkkiä tuli.. ja siis menkat on yli viikon myöhässä (lukuunottamatta muutama päivä sitten 1 vuotopäivä, that´s it)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietäville kirjoitti:

Onko teillä jo synnyttäjillä tai odottavilla ollu ihan alkuraskaudessa maha ihan löysänä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu