kännissä pyytääksesi anteeksi ja ruikutat, että voi kun mä silloin käyttäydyin tyhmästi ja en mä mitään pahaa halua, niin sanoin vain, että mitä v***** sä mulle soittelet. Olisit soittanut silloin, kun oli sen aika. Ja pistän luurin kiinni. En tule ikinä antamaan sulle anteeksi. Sinä et käytä minua hyväksesi. Ja minulle ei naureta. Jos koskaan tulet selittämään mitään, niin sanon että viisi metriä. Pysy kaukana. Ei ole mitään sanottavaa. Ei mitään asiaa. Sähköpostit deletoituvat pois. Seuraavaksi salainen puh. num. Kirjeet ja kortit menevät roskiin.
Jos soitat
7
1013
Vastaukset
- pelkoa...
että soittelisin silloin enää, ethän nytkään ole vastannut mihinkään viesteihin ja soittoihin. Kyllä mä menen menojani kunhan suurin suru ja ikävä hellittää sinusta.
- en soita
No hyväkseni mä en o sua käyttänyt, niinku itse tiedät. Vaan riitti kiitti. Älä huoli, en soita. En ehkä löydä ketään tämän jälkeen, mutta en ole soittamassa sulle. En mä sulta saa kuin jotain rivien välistä luettavaa alentavaa asennetta vastaukseksi. Mutta sen tiedänkin jo ennestään joten miksi vaivautua. Jos niin paha pula on ihmisistä ympärillä että täytyy ryömiä, olen mielummin yksin.
- TakkuTakiainen
"minä minä minä" "mitä mä saaaan??"
"Jos niin paha pula on ihmisistä ympärillä että täytyy ryömiä, olen mielummin yksin. "
ai ei ole muita? sixi soittelet ja ruikutat?
paskaläpi.
-mies
- TakkuTakiainen
- Hymyilen vielä
joku päivä, mutta se ei sitä ole näkemässä.
- 0:00
mistä moinen purkaus itse halusit näin käyvän sun toivettahan täs eletään, sullahan oli muita ainakin yksi jo silloin sen kanssa teit tenavankin että mitä nyt vihoittelet, en ainakaa minä soittele sillä että mulle olis jäänyt jotain sanomista vaikka mukava nainen olitkin, et mistä nyt moinen purkaus, en ole min ainakaa mitään lähetelly enkä soitellu kännissä enkä selvin päin, vai siit kö tässä nyt bootsi puristaakin.
- samajuttu
...turhaan mietit että hän soittaa - saat vielä viimeisen sanan... paitsi että lohduttava ajataushan se on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1322782
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau562227Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.251783- 1291548
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641318- 681293
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?721270- 891075
- 90999
- 130954