Olen vähän yli nelikymppinen mies. Pelit toimii ihan ok, joskus viagralla otan lisäpotkua. Spermaa ei kuitenkaan tule kovin paljoa ja sekään ei sillain lennä vaan tulee melkein valumalla. Onko tässä tekemistä eturauhasella ja jos, niin mitä on tehtävissä? Kenellä kokemusta/tietoa.
Nim. Haluais lennättää
Nim. Haluais lennättää
Vastaukset 3
Vanhimmat
eipä moista ongelmaa vielä ole, mutta oon kuullut että eturauhasongelmien välttämiseksi toimii peniksen treenaminen tai miksi sitä haluaa kutsua. Eli elin puolitanassa vaan liikuttelet sitä 'ajatuksen voimalla' samoja lihaksia käyttäen kuin mitä tarvitaan virtsasuihkun pysäyttämiseen. Pitäis kuulemma parantaa sperman lentoa, mutta reeniä tarvis tehdä niin paljon että mä oon ainaki ihan liian laiska. Mutta kokeile pois, tuskin siitä haittakaan on
No jaa. Syö vanilja -ym jogurtteja, Vatkaa sokerin kanssa kananmunia vaahdoksi, laita kaurahiutaleita ja vehnäjuhoja vähän sekaan ja vatkaa taas. Pistele poskees ja niin jonkun ajan kuluttua on lataus valmiina. Seksipaineita tulee varmasti. En tiedä lentääkö , mutta lastia on ainakin.
Unohdin yhden tärkeän asian. Laita taikinaan vielä vajaa ½dl. ruokaöljyä ja sekoita . Takuuvarmasti naitattaa jonkin ajan kuluttua ja spermaa tulee.