kevät koittaa...
KORKKAUS!
Ummut aukeavat, kunhan...
1
763
Vastaukset
- Olen onnistunut onnettomuuteen
Vesipisarat tulvan lailla mereksi.Intohimoni Sinuun,Rakas Orkideani on sammumaton tulivuori.Tämä hämmästyttävä matti vanhasen,jyrkin,benin,tuhosasin kilpailukyky ihannointi saa kylmät väreet kulkemaan luustossa.Luuta ja nahkaa kohta olenkin.Kaluavat ja puhdistavat köyhistä köyhimmän.Melkoisia epeleitä.Tylsiä rakastajia.Suomi-neidon huimaavaa orkideaa tuntematta,kylmien käännöksien miehet tallovat jalkoihinsa värit ja kauneuden.Ennenkokemattomuudella tehokkuudella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1192572Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup262414Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.592003Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua301833Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu3391399- 601093
- 2591039
- 541027
- 146933
- 45918