ajoneuvos

Missä porissa huolletaan mazdat edullisesti ja hyvin? merkki huoltoon en vie veloittavat 70-80 euroa tunti aivan liikaa työhön nähden.
4384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itse vien Jokkelle. Paras paikak Porissa, kiistatta!

Autohuolto Hannula Ky hoitaa hommat!

Yhteystiedot löydät googlettamalla: Autohuolto Hannula ky

Äänestä
  • minä myös!!

    Äänestä

  • suosittelen kirjoitti:

    minä myös!!

    Vie sinne Delttaan se on paras eikä ne noi paljo velota varmaan jotai 40-50 ekee tuniilt iha normaali takssa.

    Äänestä

joo ei mihkään nyrkkipajaan vaan merkkihuoltoon . kokemusta on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jalluu kirjoitti:

Missä porissa huolletaan mazdat edullisesti ja hyvin? merkki huoltoon en vie veloittavat 70-80 euroa tunti aivan liikaa työhön nähden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu