silja europa 6.3.

Eli naispuoleista seuraa kaiken kivan merkeissä kaipailee luonnollisestikin fiksu ja filmaattinen miesihminen. Löytyisikö piristäjää matkalle.
4519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

varattu täysin oma palsta, josta löytäisit varmemmin kainaloosi naisen.

Äänestä

varmaan joku nainen on, ei ne ainakaan oo mainostanut että ois pelkästään miesten risteily...

Äänestä

europalta ihan hjuva naisseura löytyy

Äänestä

Saisiko edes näin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seuraa yksinäiselle miehelle kirjoitti:

Eli naispuoleista seuraa kaiken kivan merkeissä kaipailee luonnollisestikin fiksu ja filmaattinen miesihminen. Löytyisikö piristäjää matkalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu