Mamuilla kyllä ottaa eteen

Ja näitä tällaisia tapauksiahan sitten piisaa:
http://www.iltalehti.fi/helsinki/200810148419229_hi.shtml
6325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pitäis alkaa syömään viagraa.... vaikka sen jälkeen olis kävelis kadulla aika moni poika peppu kipeenä...

Äänestä
  • jotka aiheuttaa peppukipua

    Äänestä

  • ... ,, .... kirjoitti:

    jotka aiheuttaa peppukipua

    ne väliin. minulla on 3 poikaa joiden puolesta olen huolestunut

    Äänestä

  • jättämään kirjoitti:

    ne väliin. minulla on 3 poikaa joiden puolesta olen huolestunut

    "naisellasi" on kolme poikaa.

    Äänestä

  • fantasioistasi. Vaikka en olekkaan rasisti, niin kirjoita halusi johonkin k18 sivulle!

    Äänestä

kolme tai neljä...

Ei osannut laskea... mutta ihonväri oli selvä.

Joopa joo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sehän on selvää kirjoitti:

Ja näitä tällaisia tapauksiahan sitten piisaa:
http://www.iltalehti.fi/helsinki/200810148419229_hi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu