HYVÄ HOTELLI VARANASISTA

Osaako kukaan suositella hyvää ja kohtuuhintaista hotellia Varanasista?
2329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niitä on moniakin eritasoisia ja hinta aina neuvottelukysymys.Monessa vaan se ehto oli ainakin joskus,ettei huoneen ottanut saisi mennä ulos pimeän laskeuduttua.Kun oli kaikenlaisia katoamisia sattunut.Ja sen kaduilla vaeltavan porukan nähtyäni,ymmärsin kyllä syyn.SILTI yksi koettava juttu Intian matkaajalle.Keskustassa toki hienompitasoista majoitustakin tarjolla.Matkat joelle taittuvat fillaririksan kyydissä nopeasti ja halvalla.Samoin venematka joelle.Hyvää reissua toivotan.

Äänestä

Suosittelen hotelli Suryaa. Oli kohtuuhintainen, rauhallinen ja siisti. Hotellissa oli viehättävä puutarha (ravintola ja baari). Palveluihin kuuluu myös pesula, hieronta, internet ja maksullinen uima-allas. Sijaitsee Vauna-joen rannassa, joka ei tosin näy. Riksat päivystävät hotellin edessä, joten joka paikkaan pääsee edullisesti. Oli todellinen keidas päivän hälinän jälkeen. http://www.hotelsuryavns.com/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rantamies kirjoitti:

Osaako kukaan suositella hyvää ja kohtuuhintaista hotellia Varanasista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu