on tuo ravintolaelämä?
Olen tulossa hiihtolomallani Iisalmeen viikoksi ja missähän kannattaisi tutustua yöelämään?
Olen tulossa hiihtolomallani Iisalmeen viikoksi ja missähän kannattaisi tutustua yöelämään?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mikä hinku se tänne on tunkeutua.
täällä on kyllä ihan omasta takaa näitä yöelämään tutustujia ja rällästäjiä.
nimimerk. kotikulmikkasi ja jokotaas. Täällä on mahti mestat on söris teräva ja tylsa on piipop, koljonvirranalakerta, umpitunneli, sandels. Tuu vaan tänne olet enempi ku termostullut
seurahuone
vanhaa mutta ei kokematonta. Epäilyttää nämä aloitukset IIsalmi ja ja kannattaako tulla . No kerro on retoriaaaaa
Kyllä Iisalmesta yöelämää löytyy. Ja eekun jookolla keleperin baariin. On han kyseinen baari palvellut Iisalmen yöelämää jo 70 vuotta.
Mahtavaa meininkiä laidasta laitaan IISALMEN PARAS BAARI IISALMEN YÖELÄMÄSSÄ !!!!
Tule ja tutustu ja tuo kaverisikin. Huumori pitoista porukkaa löytyy sekä iloisia savolaisia "vöyhkiä" joilla on sana hallussa. Siis suuntaa tiesi sinne meidän joukkoon iloiseen. Ei se määrä vaan se laatu!!!!