Saunalahden liittymä on helppo ottaa, mutta jos tarvitset saada yhteyden asiakaspalveluun, forget it! Puhelimitse en ole onnistunut lukuisista yrityksistäni huolimatta. Sähköpostiin vastattiin kolmen viikon kuluttua! Onkin syntynyt sellainen tunne, ettei ko. firma ole halunnut muuta kuin rahastaa asiakkaitaan ja antaa väärän kuvan palvelujensa toimivuudesta.
SAUNALAHDEN LIITTYMÄ EI HYVÄ?
jalli
4486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä vain mulla on pelannut hyvin - nelisen kertaa olen joutunut aspaan soittamaan ja kaikki jonotukset alle 15 minuuttia (mikä on paljon, mutta nyt on kaikilla ruuhkaa!). Liittymä pelaa ja laskut pudonneet huimasti.
Ei valittamista!
mä oon ainaki huomannu sen että muhun ei saa yhteyttä ollenkaan ku on toi saunalahen liittymä. kaikki ainaski sanoo et mull olis aina puhelin kii vaikka ei oo, puhelin toimii, liittymä ei!!!
Toi on kusetusta.
Vaihda sit soneraan, niin ainakin pelaa.
lasku tulee 2 kk välein ja aina oon saanut soitettua ja vastattua, kun oon tarvinnut. jo vuodesta 1994 tai 5