Mukavaa! kohta

Elämä on lyhyt mutta silti iloinen asia: kohta päästään vesille!

Mikä sen parempaa kun liikkua TUULEN voimalla, radio soi hiljaa ja eukko/pimatsu-kaveri on kauniina...
6721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tulin hyvälle tuulelle

Äänestä

vaihtanut mootoriveneilijä hehkuttaa. On kiva lähteä katsomaan uudestaan Visby, Ventspils ja muut Itämeren mestat uudestaan, hieman hitaammasta perspektiivistä. Vielä 70 aamua ja lähtee !

Äänestä
  • sano et, se ei oo ikinä mun mielestä kauniina...

    Mut hyvä viesti toi eka kyl oli!!

    Äänestä

mennä likan kanssa rantaan raaputteleen paatin pohjaa.

Äänestä

Mukava aloitus ja hyvää purjehduskesää kaikille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on KEVÄT! kirjoitti:

Elämä on lyhyt mutta silti iloinen asia: kohta päästään vesille!

Mikä sen parempaa kun liikkua TUULEN voimalla, radio soi hiljaa ja eukko/pimatsu-kaveri on kauniina...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu