Age of Empires 3 kysymyksiä

Miten siin lisäosas saa muureja niil Sioux intiaaneil ja sit millai saa seuraavan aikakauden Asian Dynastiesee ja sitte viel vähä et mikä ois intiaani kansoista paras,aasialaisista paras ja eurooppalais kansoista paras ja kannattaako ostaa Saloonista palkkasotureita tai rakentaa Livestock Penia ku pelailen netissä rankilla Master Sergeant
2130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1. Siouxeilla ei ole muureja
2. Aasialaiset kansat siirtyvät ajalta toiselle rakentamalla siihen tarvittavan rakennuksen
3.Virallisesti ei voi sanoa mitään parhaita kansoja, mutta japani on japanilaisista oikein pelattuna mielestäni voimakkain. Eurooppalaisista kansoista pidän itse briteistä. Intiaaneista oma suosikkini on sioux.
Olet paska.

Äänestä

1.Siouxsit ei sää muureja
2.ne aasian maat saa kun ne rakentaa wonderin
3.intiaani kansoista siouxsit.
4.japani ylivoimaisesti mutta kiina jos on kova rush
5.ottomaanit on erittäin hyviä ja ranskalaiset myös
6.saloon on aika turha.
7.perkele mikäs toi nyt onkaan

tos ois vastaukset(mun mielest)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sellane pelle kirjoitti:

Miten siin lisäosas saa muureja niil Sioux intiaaneil ja sit millai saa seuraavan aikakauden Asian Dynastiesee ja sitte viel vähä et mikä ois intiaani kansoista paras,aasialaisista paras ja eurooppalais kansoista paras ja kannattaako ostaa Saloonista palkkasotureita tai rakentaa Livestock Penia ku pelailen netissä rankilla Master Sergeant

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu