Missä

maasturit? Muilla valmistajilla on maastureita esim. Volvolla. Muutenkin Saabin muotoilu on kummallista, joten ei ihme, että kauppa ei ole käynyt vuosiin.
3175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuvia vuoden 2003-1009 välin SAAB 9-3 malleista, sekä sedan että farkku. Eipä löydy nätimpää mistään ja se on varma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • ...2009

    Äänestä

Kyllä Saabilla on oma maasturinsa muistaakseni malli 9-7 X.
Virossa on noita useampia, mutta Suomen markkinoille niitä ei ole tullut kun ei meillä taida olla rahaa ostaa niitä. Kuvakin löytyy Saabin sivuilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saabin kirjoitti:

maasturit? Muilla valmistajilla on maastureita esim. Volvolla. Muutenkin Saabin muotoilu on kummallista, joten ei ihme, että kauppa ei ole käynyt vuosiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu