Olikos tänään hotellissa uusi pänti

Vai mikäs se oli, k-18 kuuluu olevan.
61333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ainaki Suomussalmen sivujen mukaan näyttäis olevan

Äänestä
  • Uusia päntejä tulee ja menee!Kiitos sulle neuvosta!!

    Äänestä

hotellin mainosta löydy ylä-kainuusta ku jatkuvast täällä palstalla pitää samaa asiaa jankata.osta vaikka irtonumero,niin minäkin teen:)

Äänestä
  • ostelee pelkän mainoksen takia
    löytyyhän ne tiedot kunnan sivuiltakin mutta kun ei oo yksinkertaisella ihmisellä ees yksinkertaistakaan jutuntynkää niin pitää jostain alotus saaha

    Äänestä

  • irtonumeroita kirjoitti:

    ostelee pelkän mainoksen takia
    löytyyhän ne tiedot kunnan sivuiltakin mutta kun ei oo yksinkertaisella ihmisellä ees yksinkertaistakaan jutuntynkää niin pitää jostain alotus saaha

    aloittaa jotain uutta juttua hotellista ja kuka sitä ja kuka tätä.rantis ja sen tyhmät jutut ja hotelli.niistäpä sitä juttua riittää.eikaet siinä.

    Äänestä

tänne vähänväliä pukkaa mainospeikko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naitsissiin? kirjoitti:

Vai mikäs se oli, k-18 kuuluu olevan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu