Hanii?

täällä?

Ois kiva tietää, ootko säki täällä vai onko täällä vaan hulluja. Vai oletko säkin hullu?

Hm
6485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sillähän se selviää

Äänestä
  • tiputii*

    Äänestä

  • Hm? kirjoitti:

    tiputii*

    yli käenpesän. Hulluhan voi olla monella tapaa, mutten vielä varsinaisesti itteäni hulluna pitäisi, vaikkakin palstoja kyttäilen.

    Äänestä

  • Hm? kirjoitti:

    tiputii*

    kaakattava kanako oot?

    Äänestä

oon vaan harmiton ja puolihullu:)
**vislaan kuin mustarastas**

Äänestä

täällä,liity seuraan:D..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oletko .. kirjoitti:

täällä?

Ois kiva tietää, ootko säki täällä vai onko täällä vaan hulluja. Vai oletko säkin hullu?

Hm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu