Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ihana nainen

olin kaverilla kahvilla ja hänen ollessa suihkussa en voinut vastustaa anttilan uudessa katalookissa olevaa ihanaa naismallia alusvaatteissa sivulla 23...roiskin sivujen väliin ja jätin lehden huomaamattomasti olohuoneen pöydälle.
612622
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

no voi jumalauta. saitko kenties tällaisen kirjoittamisesta jotain seksuaalista mielihyvää? ja jos oletettaisiin että olisit oikeastikin noin tehnyt (luultavasti sinulla ei ole ystäviä) niin oliko se nyt kovin kivaa liimailla toisen lehden sivut yhteen kiinni? häpeä.

Äänestä

Nyt en ihan täysin ymmärtänyt pointtiasi. Yleensä teemme kaverini kanssa paljon "pervompiakin" juttuja. Tuon oli vain hänelle mukava pikku kosto siitä mitä hän teki viimeksi minulle, mutta se onkin jo sitten ihan toinen tarina...

Äänestä

No okei kun kerta kaikki haluaa tietää, niin
viimeksi kaverini tarjosi minulle sätkän johon hän oli laittanut häpykarvojaan yök! Hän on myös järjestänyt minut monesti liriin kerran mm. sokkotreffeille lihavan leidin kanssa, joka ei siis todellakaan ollut tyyppiäni(painan n.50 kg).
Myös nukkuessani(sammuttuani) hän on tehnyt muutamia ilkeitä asioita alastomalle vartalolleni.

Äänestä

no okei..olit oikeassa ei minulla ole kavereita, ei ole ikinä ollut, eikä tule olemaan :(
johtuu siitä että olen ruma ja lihava!

Äänestä
  • GET A LIFE

    Äänestä

  • search kirjoitti:

    GET A LIFE

    jaahas joku pelleili taas nimimerkilläni prkl!
    eka tarina on tosi kuin vesi ;))))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rottamies kirjoitti:

olin kaverilla kahvilla ja hänen ollessa suihkussa en voinut vastustaa anttilan uudessa katalookissa olevaa ihanaa naismallia alusvaatteissa sivulla 23...roiskin sivujen väliin ja jätin lehden huomaamattomasti olohuoneen pöydälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu