Positiivinen lehtijuttu

http://www.demari.fi/content/view/3424/344/

Positiivinen uutinen siivousalasta ja täyttä asiaa
7544
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Paitsi kyseisestä firmasta ei puskaradio kovin positiivisesti kerro. :P

Äänestä
  • Ja löytyykö (siivous)firmaa, josta yleinen mielipide ja siivoojien puskaradio kertois jotain hyvää?? Ei ole vielä tullut vastaan. Omat kokemukset siivousfirmojen palkollisina on pääosin hyviä...mistäköhän johtunee?? Kertoo enemmänkin siitä, että siivousfirmojen siivoojiksi hakeutuu paljon elämäänsä kyllästyneitä yleistyytymättömiä henkilöitä, jotka ei muuta jaksa kuin valittaa.

    Äänestä

  • Emmentaali kirjoitti:

    Ja löytyykö (siivous)firmaa, josta yleinen mielipide ja siivoojien puskaradio kertois jotain hyvää?? Ei ole vielä tullut vastaan. Omat kokemukset siivousfirmojen palkollisina on pääosin hyviä...mistäköhän johtunee?? Kertoo enemmänkin siitä, että siivousfirmojen siivoojiksi hakeutuu paljon elämäänsä kyllästyneitä yleistyytymättömiä henkilöitä, jotka ei muuta jaksa kuin valittaa.

    Ei siivoojien puskaradio vaan nimenomaan ASIAKKAIDEN puskaradio... Tyytymättömiä asiakkaita on melkoisen paljon.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Ei siivoojien puskaradio vaan nimenomaan ASIAKKAIDEN puskaradio... Tyytymättömiä asiakkaita on melkoisen paljon.

    Tyhmiä asiakkaita...vaihtaisivat firmaa, jos eivät ole tyytyväisiä.

    Äänestä

  • Resupelle kirjoitti:

    Tyhmiä asiakkaita...vaihtaisivat firmaa, jos eivät ole tyytyväisiä.

    Arvaapa vaan miksi mulle tulee tasaiseen uusia asiakkaita? ;)

    Äänestä

pestä harjalaikalla parkettia/laminaattia...

Äänestä
  • kumma yhdistelmä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


W3QQUL1 kirjoitti:

http://www.demari.fi/content/view/3424/344/

Positiivinen uutinen siivousalasta ja täyttä asiaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu