Teippi vai Liisteri?

Eli Hakunilassa hiihtelen ja pitoa kaipaisin.

Kumpi näistä olis järkevämpi?

Suksi hard ja minulla painoa 100kg

Miten muuten liisteriä käytetään?
6720
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

aika painava on tuo 100 kiloa..

Äänestä
  • käytin teippiä. toimi erittäin hyvin.

    Äänestä

  • Tottakai hiihto huipulla on mikkihiirten hommaa äijät painaa mieluumin 60kg max 70.Pelaankin mielummin lätkää ja nostelen nämä kuivat pikkuukot seinille.

    Äänestä

  • Iso on voimaa kirjoitti:

    Tottakai hiihto huipulla on mikkihiirten hommaa äijät painaa mieluumin 60kg max 70.Pelaankin mielummin lätkää ja nostelen nämä kuivat pikkuukot seinille.

    sulle vaikeuksia edes päästä toiseen kerrokseen ilman hissiä.

    Äänestä

  • tuottaa kirjoitti:

    sulle vaikeuksia edes päästä toiseen kerrokseen ilman hissiä.

    Seinälle.

    Äänestä

Eilen kävin kanssa vetämässä kymmenkunta kilometriä, uudet teipit alla ja todella hyvin meni. Painoa löytyy 90 kg eikä se tietenkään menoa haittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hakunilan ???? kirjoitti:

Eli Hakunilassa hiihtelen ja pitoa kaipaisin.

Kumpi näistä olis järkevämpi?

Suksi hard ja minulla painoa 100kg

Miten muuten liisteriä käytetään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu