Linkin Park Suomeen !!

LInkkiiii

Linkin Park tulee Suomeen 25 heinäkuuta ! Se esiintyy Sonisphere Festivaaleilla Porin kirjurinluodolla aivan uskomatonta ! Kuinka moni on menossa katsomaan kyseistä festivaalia?

Mukana menossa ovat myös Metallica,Lamb of god,mastodon ja muita bändejä joita ei ole julkistettu vielä.Minkä biisin haluisitte kuulevanne keikalla Linkin parkilta? :D Siellä nähdään kesä 2009 0dottaa ;)
p.s. Ja tekee jo kovasti tuloaan !!

3

1326

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • meni jo

      voit toki ostaa trokareilta moninkertaisella hinnalla..

      • On jo !

        Mulla on jo liput ,ei tarvi ostaa niitä enää ! ;)Mut kyselisin onkos joku muu tulossa kyseiselle festivaalille ? :D


      • oon tulos
        On jo ! kirjoitti:

        Mulla on jo liput ,ei tarvi ostaa niitä enää ! ;)Mut kyselisin onkos joku muu tulossa kyseiselle festivaalille ? :D

        mut metallicaa kattoon..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      93
      1446
    2. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      83
      1051
    3. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      861
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      95
      815
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      67
      806
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      163
      752
    7. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      699
    8. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      81
      662
    9. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      628
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      622
    Aihe