Unohtumaton eka kerta

tarinoitsia

Oli kuuma kesä päivä päivä alkoi rauhallisissa tunnelmissa.Olli ja Heidi olivat luokkatovereita ja Olli oli pyytänyt Heidiä ulos ja he oli matkalla kohti ensi treffejä.He pitivät hauskaa koko ajan ja Heidin mielessä kävi ajatus yhteisestä yöstä kuten hotellissa,mutta ei kehtaa mainita siitä Ollille.Olli oli jännittynyt kun he ajoivat kohti kaupungin parasta ja laadukkainta hotellia kohti.Olli on varaus jonossa jonottaa heille huonetta ja hän varaa heille kahden hengen huoneen ja shamppanja tarjoilun.Olli vihdoin sai varattua ja he menevät hissillä kolmanteen kerrokseen. Ja tuijjottelee toisiaan hississä ja menevät sitten sinne huoneeseen katselevat ympärilleeen ja purkavat tavarat.silloin he iskahtavat sängyn reunalle ja pitävät käsistään kiinni ja katsovat toisiaan silmiin.Sitten he alkavat pussailemaan ja molemmat hyväksyysen ja silloin heidi tönäisee hellästi Ollin makuu asentoon ja alkaa riisua itseään ja sen jälkeen alkaa riisua Ollin housuja ja Heidi tunnustelee Ollin munaa ja huomaa että se on aika kookas. ja ottaa sen boxserien alta ja alkaa ottamaan sitä suuhun rytmikkäästi ja ei aikaakaan kun se on täys mitassa. ja sitten Olli menee heidin päälle ja imeskelee hänen ihania tissejä ja Heidi kiihottuu siitä. ja sitten Olli alkaa työntää munaansa Heidin pilluun ensin hitaasti ja molemmat nauttii siitä täysillä ja olli työntää sen pohjalle asti ja alkaa vetää sitä pois. Ja sitten Olli alkaa vetää rauhallisessa tahdissa ja sitten nopeentaa nopeentaa ja sitten täysillä hetken ja Heidi voihkii minkä kerkeää ja sitten.Olli alkaa työntää Heidiä anaaliin rauhallisesti ja nauttii siitäkin ja silloin olli on melkein siemensyöksyn päässä ja laittaa sen heidin rinnoille ja päästä lastin siihen ja osa menee hänen naamalleen ja sen jälkeen he makaavat sängyssä onnellisina ja molemmat piti ensimmäisestä kerrasta hyvin paljon molemmat tykkäsi.

9

11969

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pelkkää seksiä

      ihan hyvä novelli sulla,mutta miksi se koostui pelkästä seksistä tarina jäi vähän uupumaan.Ainakin tuli selväksi(seksinovelli).

    • aika touhua

      Taisi olla aika unohtumaton kerta

    • tarinasi

      Koostuu pelkästään seksistä,mutta oli silti hyvä.Lisää vaan kannattaa tehdä.

    • girgz

      ihan hyvä tarina.Mistä keksit juuri Ollin ja Heidin henkilöiksi...?

      • tarinoitsia

        No minusta ne vaan tuntui sopivilta nimiltä siihen.


    • Lizzylez

      Montako novellii oot kirjoittanu,ihan hyvä tarina,mut kannattas kiinnittää tekstin koko sisältöön vähän enemmän huomiota.

    • ihme on

      sulla on kyllä hyvä kuvailu,mutta kannattaa keksiä jotain tarinantynkää siihen että siitä tulee mielenkiintoisempi

    • arvostelija

      Sun tarinas on kyllä hyvä,mutta sun kannattais jättää välejä vähän enemmän ettei tule koko tarinaa kirjoitettua ihan putkeen.Sen asian kun korjaat tarina on vieläkin parempi.

    • pahalla...

      muttei niin hyvälläkään... Muutamia kysymyksiä, olematta silti mielestäni pilkunviilaaja.

      1. Missä kappalejaot?
      2. Missä oikeinkirjoitus?( Tällä tarkoitan tekstin sujuvuutta, en pikkujuttuja)
      3. Missä tarinan juoni?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1157
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      44
      595
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      548
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      219
      513
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      50
      504
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      492
    Aihe