Avoin yhtiö M & T Viljakainen Kotka

Avoin yhtiö M & T Viljakainen.Tietääkö kukaan mitä tuo kuljetus firma ajaa mikä on kotkassa.Joskus ainakin taisi olla muutama jakoauto mitä olen kuullut.Ajaakohan tuo firma merikontteja vai mitä ne ajelee.Muuten vaan nyt kyselen
41382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oli ainakin aiemmin Combitransin väreissä yksi umpikaappi täysperä.

Äänestä
  • kiitos tiedosta

    Äänestä

  • joo. kirjoitti:

    kiitos tiedosta

    yks auto haanpaalla rahaa tekemässä!

    Äänestä

Oli niil ennen jako auto ja joku paku.
Nyt nähnyt sen Compin väreis oleva täysperän ja ainakin kerran kyydis taisi olla Paperii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitäs ajaa kirjoitti:

Avoin yhtiö M & T Viljakainen.Tietääkö kukaan mitä tuo kuljetus firma ajaa mikä on kotkassa.Joskus ainakin taisi olla muutama jakoauto mitä olen kuullut.Ajaakohan tuo firma merikontteja vai mitä ne ajelee.Muuten vaan nyt kyselen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu