Kertokaa hyvä hotelli

Alanyaan olisi matka suunnitelmissa. Mitä matkanjärjestäjää kannattaa käyttää. Entä mitä hotellia suosittelette? Itse en huonestohotellin kannalla jostain syystä ole.
81519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ole hyviä hotelleja.

Äänestä

Itse pidän BonApartments hotellista. Se on Deturin hotelli loistavalla paikalla melkein keskustassa. Supertäysihoito takaa ettei tarvitse itse kokkailla mitään. Suosittelen lämpimästi!

Äänestä
  • vai ei ole,koitappas käydä sinäkin alanyassa,niin voit kommentoida.itse olen käynyt viitenä peräkkäisenä keväänä ja nyt taas lähdössä 25.4 nyt menossa Atzalea-huoneisto hotelliin.aina olen ollut huoneistoissa ja kolme edellistä kevättä olimme Kleopatra-Ayturissa,nyt vaihteeksi kokeilemme vaihtaa majapaikkaa.kaikki huoneistot ovat oleet hyviä,kahtena ekana vuonna olimme Hatipoglussa,jota ei enää Finnmatkoilla ole.suosittelen matkaa Alanyaan.Aytur todella hyvällä ja keskeisellä paikalla pääkadun varrella.

    Äänestä


  • eho kirjoitti:

    vai ei ole,koitappas käydä sinäkin alanyassa,niin voit kommentoida.itse olen käynyt viitenä peräkkäisenä keväänä ja nyt taas lähdössä 25.4 nyt menossa Atzalea-huoneisto hotelliin.aina olen ollut huoneistoissa ja kolme edellistä kevättä olimme Kleopatra-Ayturissa,nyt vaihteeksi kokeilemme vaihtaa majapaikkaa.kaikki huoneistot ovat oleet hyviä,kahtena ekana vuonna olimme Hatipoglussa,jota ei enää Finnmatkoilla ole.suosittelen matkaa Alanyaan.Aytur todella hyvällä ja keskeisellä paikalla pääkadun varrella.

    ... ja täytyy sanoa, että voi todella lämpimästi suositella niin lapsiperheille kuin sinkuillekkin. Hotelli oli hyvällä paikalla sivukadun varrella, mutta kuitenkin niin lähellä kaikkea. Henkilökunta oli aivan mahtava ja hotellin iltaohjelma oli todella mukavaa. Huoneet olivat siistit ja ainakin meille sattui vielä aivan tilava josta oli parveke uima-altaalle päin.

    Äänestä


Eikös alkuperäinen kysyjä kysynyt nimenomaan hotellia kun huoneistohotellit ei oikein iske?

Äänestä

Grand Zaman Garden, sitä voin lämpimästi suositella. Lähellä rantaa ja ostosmahdollisuudet heti hotellin edessä, ja niitä kauppojahan riittää... Itse olin syyskuussa -08 ja tarkoitus lähteä syyskuussa uudestaan. Palvelu hotellissa loistavaa ja All inclusive takaa täydellisen loman.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimmmmmimmmmmii kirjoitti:

Alanyaan olisi matka suunnitelmissa. Mitä matkanjärjestäjää kannattaa käyttää. Entä mitä hotellia suosittelette? Itse en huonestohotellin kannalla jostain syystä ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu