hohhoh...

Hörhö sakkia ootte ihan kaikki!!!!!!!!!!!
4528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mee alkoholi foorumil vitun densu

Äänestä

katsonu palstan otsikkoa kunnolla. Namusetäosasto on ihan muualla. Täällä on HUUMEhörhöjä.

Äänestä

Kaikki huumeidenkäyttäjät täys hörhöjä!!! Ei oo päätä kestään elämää ilman huumeita!!!

Äänestä
  • nyt sä haukut itteäskin koska alkoholi on myös huume erittäin vaarallinen ja riippuvuutta aiheuttava sellainen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jops kirjoitti:

Hörhö sakkia ootte ihan kaikki!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu